Рекламації

Фабричні (виробничий брак)

Виявляється як на складі при прийомі товару, так і у клієнта при або під час експлуатації товару.

До таких рекламації відносимо:

Відхилення розмірів, форми, отворів, кріплень від замовлених покупцем або стандартних виробів фабрики.

Відшарування або здуття покриття (лаку, шпону) на поверхні виробу.

Некомплект- відсутність однієї або декількох деталей всередині упаковки або в фурнітурі.

Деформація, потертості, відколи і т.п. через неправильне упакування

Чи не правильна комплектація, пересорти.

Невідповідність дизайну і зовнішнього вигляду зображенню в каталозі.

Відповідальність за даний тип рекламації несе виробник.

Транспортні

Виявляються під час приймання товару на складі перевізника або у клієнта вдомма. До таких реламацій відносим: потертість коробок, бій стільниць,потертості, сколи і т.п. через неправильне завантаження або недбале траспортування; зіпсований товар через невідповідність транспорту стандартним вимогам для перевезення меблів – намокання, пробитт цвяхами і штирями і т.д.

Відповідальність за даний тип рекламації несе перевізник. Він і зобов’язаний відшкодувати збитки за пошкодження товару внаслідок транспортування. Тому дуже важливо розпаковувати т перевіряти товар на пошкодження безпосередньо на складі транспортної компанії, при прийманні перед закриттям ТТН.

Експлуатаційні

Виникають при порушенні правил складання і експлуатації.

До них відносимо механічні пошкодження, що виникли в процесі складання, а також що виникли в процесі неправильної експлуатації меблів. Для прикладу: перевищення максимально допустимого навантаження на стільчик або стіл, гойдання та розгойдування на задніх/передніх ніжках стільчика, заливання водою, експлуатація при прямих сонячних променях і т.д.

Відповідальність за даний тип рекламації несе покупець (експлуататор). Збитки виробником не відшкодовуються.

Необхідні дії при виникненні рекламації

Товар приймається згідно з накладною, в якій зазначено найменування та кількість товару. Якщо рекламації підлягає на вся кількість товару в замовленні, то проводиться тільки повернення/заміна бракованих одиниць товару.

Рекламаційні заявки приймаються протягом 3-х робочих днів після отримання товару покупцем.

При виявленні фабричної рекламації клієнт звертається до менеджера, який обслуговував дане замовлення, описує йому суть претензії, надає докази відповідних претензій (фото/відеофіксації, або безпосередньо привозить бракований товар на склад компанії М-Мебель.)

Після цього питання подається на розгляд. Рішення по ньому приймається протягом 2-х робочих днів, після чого менеджер повідомляє клієнту про прийняте рішення, а також інструктує про наступні дії для того, щоб фабрика прийняла товар на заміну, ремонт чи переробку.

Після того як бракований товар надходить на склад, відповідальний менеджер записує інформацію про рекламацію в журнал і вживає всіх заходів для усунення рекламації в найкоротші терміни.

Термін виконання рекламації відраховується з моменту отримання товару на склад.

Відразу після ліквідації рекламації, менеджер М-Мебель повідомляє клієнта і домовляється про спосіб доставки, а при необхідності оголошує розмір оплати за рекламацію.